Watt 8
Lumen 1080
Madhësia e prerjes
(Cut Out)
70 mm
Dimensioni i jashtëm
(Outer Dimension)
85*85 mm
Lartësia 75 mm
Pesha 0,35 kg
CRI <90
Llojet Led
(Led Options)
Cree
Seul
Samsung
Osram
Llojet e shoferëve
(Driver Options)
Meanwell
Eaglerise
Tridonic
Gövde (Body) Aluminium
Dali ve Batarya Kit
Uyumlu
Tensioni i hyrjes
(Input Voltage)
110/240 V
Periudha e garancisë
(Warranty Period)
5 vite

COB LED’Lİ DOWNLIGHT 8 W

Stok Kodu: SRL-COB141

E BËN MË TË VLERËSUAR.

Me produktet e ndriçimit Sorel Led, mund të kaloni menjëherë në sistemin e ndriçimit që do t'i shtojë vlerë dyqanit tuaj.

Me ekipin tonë të ekspertëve, ju mund të përcaktoni produktet që ju nevojiten menjëherë dhe t'i shtoni vlerë vlerës suaj.

Është prodhimi ynë.

Mund të na kontaktoni për të zbuluar menjëherë privilegjin e Sorel Led.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…